GRASZ W WIELKOPOLSKIEJ A LUB B KLASIE?

PROTON A i B KLASA

Jesteśmy dumnym sponsorem rozgrywek A i B Klas prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej!

Jako jedyna firma w całej Polsce kompleksowo sponsorujemy wszystkie drużyny z najniższych szczebli tych rozgrywek, wspierając rozwój piłki nożnej tam, gdzie ma swoje początki. Sami przez wiele lat graliśmy w piłkę i wiemy, że nasze stroje piłkarskie na zamówienie sprostają wymaganiom zarówno amatorów, jak i zawodowców. 

Dla wszystkich klubów z tego regionu i poziomu rozgrywkowego przygotowaliśmy voucher o wartości 800 zł do wykorzystania na realizację kompletu strojów piłkarskich lub odzieży treningowej w sezonie 2020/2021. Dodatkowo klubom tym proponujemy obniżoną cenę 90 zł brutto za zakup stroju z dowolną ilością nadruków.

Chcemy wspierać rozwój polskiej piłki nożnej zaczynając od tych, którzy stanowią jej podstawę. Jeśli więc gracie w wielkopolskiej A lub B Klasie i potrzebujecie strojów lub dresów, to zapraszamy do nas!

PROTON A i B KLASA W SEZONIE 2020/2021

VOUCHER O WARTOŚCI 800 zł

DO WYKORZYSTANIA NA ZAKUP

Stroje
piłkarskie

LUB

DRES
TRENINGOWY

LUB

ZESTAW BLUZA +
KOSZULKA TRENINGOWA

Warunki skorzystania z vouchera:

NIE CZEKAJ, SKORZYSTAJ Z VOUCHERA

REALIZACJA VOUCHERA

JAK WYGLĄDA REALIZACJA VOUCHERA?

1.

Wyślijcie do nas maila na adres: wzpn@proton-stroje.pl. W jego treści opiszcie jak chcecie żeby wyglądały Wasze nowe stroje lub odzież treningowa. Zachęcamy żebyście w tym celu skorzystali z jednego z naszych autorskich projektów, które przedstawiamy poniżej (pamiętajcie że kolorystyka Waszych strojów i dresów może być dowolna, a to co tu prezentujemy to tylko przykłady):

2.

3.

4.

SPRAWDŹ DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z VOUCHERA

PLUSY REALIZACJA VOUCHERA

WARTO SKORZYSTAĆ Z VOUCHERA PONIEWAŻ:

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ NIE TYLKO STROJE

CO DALEJ?

DOŁĄCZ DO DRUŻYN PROTON A i B KLASY

Po przekazaniu Wam nowych strojów, być może odwiedzimy Was na meczu i zrobimy Wam kilka zdjęć oraz ujęć video, oczywiście będziemy też Wam wiernie kibicować przez cały sezon.
Materiały te wykorzystamy do promowania Proton A i B Klasy oraz naszych produktów.

!

W naszej ofercie posiadamy też m.in. dresy, znaczniki, czapki, szaliki, jeżeli jesteście zainteresowani naszym pozostałym asortymentem, to napiszcie do nas, a my przygotujemy dla Was wycenę.

stroje sportowe piłkarskie
strój piłkarski z własnym nadrukiem
komplety piłkarskie z własnym nadrukiem

Pliki do pobrania: